Złoty medal Międzynarodowych Targów Kids’ Time dla kolekcji muślinowej Doctor Nap

XI edycja Międzynarodowych Targów Zabawek i Artykułów dla Matki i Dziecka była dla nas wyjątkowo udana i szczęśliwa.

Podczas trzech targowych dni 8 hal wystawienniczych wypełniło się najnowszą ofertą producentów i dystrybutorów wózków, fotelików samochodowych, zabawek, mebli, tekstyliów i artykułów dziecięcych. Ponad 530 wystawców, w tym 60 zagranicznych, z 20 krajów: Austrii, Belgii, Cypru, Hiszpanii, Holandii, Niemiec, Rosji, Turcji, USA, Wielkiej Brytanii czy Włoch. Targi odwiedziło 7 800 gości z 50 krajów świata.

W tym my z naszą nową kolekcją Spring Summer by Doctor Nap  dla mam w ciąży i kobiet karmiących w której pokazaliśmy całą paletę nowych barw i wzorów zgodna z najnowszymi trendami.

Już w pierwszym dniu odebraliśmy uroczyście przyznaną nam wcześniej  przez portal Zabawkowicz.pl  NAGRODĘ RODZICÓW za kolekcje muślinową. Było uroczyście i doniośle. W centrum konferencyjnym pojawili się wszyscy nagrodzeni, były krótkie prezentacje każdej z firm, uściski i brawa. To bardzo wazna dla nas nagroda, gdyż przyznawana przez rodziców dokonujących już co raz częściej świadomych i mądrych wyborów. Wśród tak licznej konkurencji zostaliśmy docenieni za uniwersalność, wygodę, piękną formę i ekologiczność naszej kolekcji

Drugą niebywałą niespodzianką było wręczenie kolejnego bardzo ważnego wyróżnienia, również dla naszej kolekcji muślinowej.

Na wyjątkowej  gali w centrum kongresowym, podczas spotkania z przedstawicielami wszystkich firm odebraliśmy nagrodę KIDS TIME STAR najwyższego wyróżnienia ,które co roku jest przyznawane najlepszym firmom oraz ich produktom,zaświadczając, iż są one bezpieczne dla mam i dzieci. Szanowne jury oceniało produkty pod względem designu, funkcjonalności, ekologii, zastosowanie bezpiecznych tkanin i materiałów

Dziękujemy wszystkim, którzy mieli czas aby odwiedzić nasze stoisko, za wszystkie gratulacje i moc dobrych słów.

Do zobaczenia za rok