Kolekcja Autumn Winter 2020/21 Doctor Nap

Zerknij na nową kolekcję. Zachwyci Cię nowymi kolorami, nowymi tkaninami, fasonami, które pozwolą Ci poczuć się wyjątkowo.

© Diseño web imacreste


[imacPrestashop_productos_ws productos=’2503,2499′ idioma=’1′]
Co roku, gdy pojawia się nowa kolekcja my już zaczynamy prace nad kolejną, tak naprawdę nie ma dnia przerwy abyśmy nie myśleli o tym co Wam nowego zaproponować, czym zaskoczyć.
Kolekcja AW jest wyjątkowa, gdyż wiemy, ze muszą znaleźć się w niej propozycje idealne na prezent, na zimowe wieczory, na wspólne chwile.

A co nowego?

Zwiększyliśmy asortyment w kolekcji z bawełny organicznej.

Nowy kolor FOXY zagościł w koszulkach nocnych nie tylko ciążowych i szlafrokach.

W kolekcji ECO znajdziesz piękne koszule nocne, koszule ciążowe, koszule do karmienia, szlafroki, piżamy dla niej i dla niego nie tylko z bawełny organicznej ale i z bambusa, muślinu czy batystu.

Zobacz kolekcję ECO:

Kolekcja MATERNITY znów wzbogaciła się o kilkadziesiąt nowych modeli, nowe druki, bawełna prążkowana, batyst. Wszystko w  najmodniejszych kolorach i z rozwiązaniami, które zachwyca każdą mamę.

Kolekcja w stylu BOHO tak modnym teraz, w naturalnych barwach z dodatkiem koronek.

W nowej kolekcji pojawiła się również niezastąpiona i ponadczasowa czerń, nowe dresy, szlafroki, rozpinane bluzy wszystko po to aby zapewnić Ci komfort w zimowe wieczory.

© Diseño web imacreste

Kolekcja piżam dla Niej i dla Niego okazała się w zeszłym roku HITEM. Dlatego w tym roku dodaliśmy więcej modeli pasujących dla zakochanych par.

Kolekcja Plus Size by Doctor Nap jest kobieca, wyjątkowa i przeznaczona również dla pięknych młodych kobiet o cudownych kształtach.

Oprócz nowości w sklepie jest łącznie ponad 1000 wzorów bielizny nocnej, którą kochacie.

Zapraszamy do naszego sklepu, zerknijcie jakie piękne rzeczy mamy dla was.

Nowa Kolekcja Doctor Nap AW 2020/21