Targi plany rok 2022/23

Salon International de La Lingerie Paris

18-20 czerwiec 2022

Na te wyjątkowe targi, które odbędą się w stolicy mody wybieramy się po raz pierwszy. Pełni emocji spakowani jesteśmy już od stycznia, gdyż pierwszy termin otwarcia tej imprezy to 22-24 styczeń 2022, niestety sytuacja pandemiczna zmusiła organizatorów do zmiany terminu i przełożenia imprezy na 18-20 czerwiec.

Jesteśmy przekonani, iż idealnie wpisujemy się w zakres produktów prezentowanych na tych targach. Nasza wysoka jakość i design został oceniony już podczas zgłoszenia poprzez komisje kwalifikującą nowych wystawców. Projekt stoiska przygotowany tak jak nowe propozycje w kolekcji. Czekamy teraz do czerwca.

KIDS’ TIME 

XIII Międzynarodowe Targi Zabawek i Artykułów dla Matki i Dziecka

16-18 luty 2022

edit: 22-24 luty 2023

Już od 13 lat Międzynarodowe Targi Zabawek i Artykułów dla Matki i Dziecka KIDS’ TIME zrzeszają przedstawicieli branży dziecięcej: producentów i dystrybutorów najważniejszych międzynarodowych marek wózków, fotelików, zabawek, odzieży, mebli, tekstyliów oraz akcesoriów dla matki i dziecka. Tegoroczna edycja targów odbędzie się w tradycyjnym, lutowym terminie.

Po raz kolejny nie zabraknie również nas, jesteśmy niezmiernie szczęśliwi, ze Targi Kids Time wracają do terminu lutowego, gdyż jest to czas odpowiedni na prezentację wiosenno-letniej kolekcji

Apetyt rośnie również na zdobycie kolejnej statuetki Kids Time Star. W roku 2020 otrzymaliśmy statuetkę za kolekcję muślinową dla kobiet w ciąży i mam karmiących marki Doctor Nap. Doceniona została spójność kolekcji i jej wielofunkcyjność – posłuży ona zarówno kobietom w ciąży jak i mamom karmiącym. Użyte tkaniny charakteryzują się dobrą oddychalnością i estetyką, są starannie zaprojektowane i dobrze wykonane.

Supreme Body&Beach Munich

06-08 Luty 2022

Piękne Monachium już niedługo powitamy osobiście. Hala 5 stosiko nr B507 zarezerwowane