Pozytywna opinia Instytutu Matki i Dziecka dla koszul ciążowych

Dziś jest ten dzień w którym nareszcie możemy się pochwalić iż nasze koszule nocne dla kobiet w ciąży i mam karmiących otrzymały pozytywna opinię Instytutu Matki i Dziecka

Jesteśmy bardzo dumni, gdyż etapy podczas których nasze produkty przechodziły badania i były poddawane ocenie zarówno eksperckiej jak i użytkowej zakończyły się wydaniem wiarygodnej i rzetelnej opinii.

A to dla nas ma znaczenie ogromne, abyście byli przekonani o tym, że kupujecie produkt najwyższej jakości, bezpieczny i funkcjonalny.

Pozytywna Opinia

Instytutu Matki i Dziecka

Opinia nr: Op-5484/2022

Celem opiniowania w Instytucie Matki i Dziecka jest ocena produktu pod kątem bezpieczeństwa ogólnego, zdrowotnego i rozwojowego użytkowników.

Podczas kolejnych etapów opiniowania sprawdzane jest przede wszystkim bezpieczeństwo surowców wchodzących w skład produktu, m.in. poprzez szczegółową analizę składu jakościowego i ilościowego produktu.

Główne cechy naszych koszul docenione przez IMiD

🤍 Wygodny krój

🤍 Praktyczna konstrukcja

🤍 Bezpieczne, ekologiczne surowce

🤍 Piękne wzornictwo i kolorystyka

🤍 Doskonała jakość wykonania

Weryfikowana jest również poprawność przeznaczenia wiekowego oraz funkcjonalność produktu, czyli praktyczne zastosowanie i stopień realizacji zadeklarowanych przez producenta cech użytkowych produktu, a także poziom satysfakcji użytkowników.

Całość przebiegu prac nad wydaniem opinii jest dostępna na stronie:

https://epozytywnaopinia.pl/…/koszula-nocna-dla-kobiet…