Poznaj nasz team

Elżbieta i Andrzej – Twórcy firmy. Cudowna para z 50 letnim stażem małżeńskim. To oni stworzyli markę Dobranocka, która przez wiele lat była wiodącym producentem bielizny nocnej w Polsce. Teraz już na zasłużonej emeryturze realizują swoje marzenia, kochają wspólne podróże i spędzanie czasu z rodziną. Szefowie wszystkich szefów 🙂 

Justyna – CEO & Fashion Designer – Wulkan energii i pomysłów. Kreatorka marki Doctor Nap. Każda nowa kolekcja to jej ukochane “dziecko”. To w jej głowie powstaje wszystko co możecie później kupić u nas a nawet i więcej, jej kreatywność jest tak duża, że nie jesteśmy w stanie zrealizować ich wszystkich. Spełniona żona i mama. Uwielbia aktywnie spędzać czas i podróżować po całym świecie.

Konrad – Finance Director – Doskonały analityk i negocjator. Pasjonat tenisa, nurkowania i dobrych samochodów. Nie ma dla niego rzeczy niemożliwych i problemów nie do rozwiązania. Nie lubi słodyczy. Mistrz steków! 

Gosia – Key Account Manager – Niesamowicie wszechstronna, z pamięcią wręcz fotograficzną. Gosia jest szefem sprzedaży ale dodatkowo koordynuje wiele procesów w firmie, bez niej nie dzieje się nic. Kobieta pracująca – żadnej pracy się nie boi. Mama uroczego 4-latka. Chętnie spędza czas z rodziną na swojej działeczce. Interesuje sportem: tenisem i piłką nożną.

Piotr – Chief Information Officer (CIO), Programmer – zasadniczy i konkretny. Gdy masz problem to zawsze odpowie, że się nie da go rozwiązać po czym będzie siedział tak długo aż rozwiązanie znajdzie. Ogarnia wszystkie systemowe tematy w firmie. Pasjonat salsy i jazdy na rowerze.

Joanna – production manager – kobieta w wiecznym biegu, koordynuje współpracę na wszystkich etapach produkcji. Zastanawiamy się jak ona to robi, jej telefon nie milknie. Dla równowagi wewnętrznej spędza każdą chwilę w swoim pięknym ogrodzie.

Ania – Graphic Designer – Niebywale zdolna. Tworzy przepiękne grafiki, które pojawiają się na naszych produktach, fb, IG. Czuwa nad efektem sesji zdjęciowych. Miłośniczka psiaków aktywnie wspierająca wszelkie działania fundacji dla zwierząt. “Mama” adoptowanej ze schroniska Jadzi  a’la Jack russel terriera.

Ania – Marketing Manager – właściwie zajmuje się wszystkim i nikt do końca nie wie tak naprawdę czym, czyli szeroko pojętym marketingiem. Wszystko co widzicie na Fb i IG to jej dzieło. Wolne chwile spędza na hali koszykówki dopingując córce lub biegając po lesie.

Lila – clothing constructor – profesjonalistka, wiecznie uśmiechnięta i promienna. Jej doświadczenie jest po prostu niezastąpione. Fanka słodyczy, jak ona to robi pozostając drobniutką blondyneczką? Wie wszystko o zdrowej żywności i uwielbia kotki.

Agnieszka – Sales Representative – bardzo cierpliwa i zawsze uśmiechnięta. Uwielbia podróże i markowe ubrania. Zawsze stylowa. Uwielbia czytać dobre kryminały.

Olga – Sales Representative – opiekuje się wszystkimi zamówieniami ze sklepu internetowego, dokładna i rzeczowa. Nic nie umknie jej uwadze. I chociaż jest drobniutka to jej hart ducha przerasta niejednego. Uwielbia kolor czarny i tatuaże.

Jola – Sales Representative – nie boi się żadnych wyzwań, robi wszystko czego inni nie chcą. Uwielbia jogging i nordic walking. Jest niezbędna na wszystkich naszych imprezach targowych. Więc jeśli byliście na takowych lub planujecie to na pewno spotkacie naszą Jolę.

Michał – Sales Representative – spokojny i opanowany.  Lubi wypady do lasu i spędzanie czasu z rodziną chociaż praca bywa dla niego wytchnieniem. 

Oskar – Sales Representative –  niesamowicie pomocny, radosny, pełen humoru. Nie ma dla niego rzeczy niemożliwych. Elegancki i szarmancki. Najmłodszy w naszym teamie. Ukojenie po intensywnych wieczorach dają mu leśne wyprawy i seriale na Netflix. 

Grażynka – mistrzyni igły i nitki – To spod jej rąk wychodzą wszystkie wzorcowe modele. O szyciu wie wszystko i nie ma dla niej trudnych projektów. 

Sylwek – Technical staff – pełen humoru i niewybrednych żartów, mistrz ironii. Bardzo pomocny i wielozadaniowy. O posturze niedźwiedzia i gołębim sercu.

Team Krojownia – Andrzej, Tomek i Darek – takich trzech jak ich dwóch to nie ma ani jednego, nasi ninja materiałów, skupieni i dokładni.