Nagroda Rodziców 2019 dla Kolekcji Muślinowej Doctor Nap

W tym roku postanowiliśmy wziąć udział w XII edycji konkursu Nagroda Rodziców, organizowanej przez Zabawkowicz.pl, gdzie przez jury składające się ze znanych osób, będących już rodzicami zostały ocenione nasze produkty z najnowszej kolekcji muślinowej

W kolekcji zaprezentowaliśmy

– koszulę nocną z muślinu
– muślinowy otulacz
– owijkę
– muślinowe śpioszki
– kocyk Swallow

W organizowanej przez Zabawkowicz.pl imprezie uczestniczyły: Anna Czartoryska, Anna Guzik, Katarzyna Bujakiewicz, Zofia Ślotała, Katarzyna Burzyńska, Anna Dereszowska, Katarzyna Zielińska, Anna Korcz, Dorota Michałowska, Otylia Jędrzejczak, Joanna Racewicz, Olga Paszkowska, Dorota Gardias, Agnieszka Mrozińska, Odeta Moro, Joanna Moro, Karolina Malinowska, Anna Dec, Beata Sadowska, Wiola Kołakowska, Małgorzata Kosik. A także jurorzy: Michał Olszański, Rafał Maślak, Michał Olszański, Wojciech Błach, Rafał i Marcin Mroczkowie.

Cała kolekcja została oceniona bardzo pozytywnie, zarówno za miękkość i delikatność materiału jak i za funkcjonalne rozwiązania i fason pozwalający czuć się swobodnie w każdej sytuacji.

Organic muślin – bawełniana tkanina, która otuli Twoje ciało!

Czy wiesz, że…? Muślin bawełniany to jedna z najdelikatniejszych i najczystszych tkanin. Luźny splot tego materiału oraz lekkość wpływa na niezwykłą przewiewność.

Tkanina, której nazwa pochodzi z Dhaki, stolicy Bangladeszu swoją niezwykłą delikatność zawdzięcza skrupulatnemu procesowi przygotowania. Podczas procesu tkania materiału przed rozpoczęciem szycia, dużą uwagę poświęca się na  wyczesywanie włókien, co powoduje większe spulchnienie materiału.

Przewiewność i delikatność muślinu zapewni komfort i przyjazny poziom temperatury. Tkanina posiada właściwości termoregulacyjne, więc jest idealna na lato, jak i na chłodniejsze dni. Muślin bawełniany zadowoli nawet najbardziej wymagających, ponieważ posiada naturalny skład. Tkany jest z najczystszych włókien bawełnianych.

Przewiewne koszule nocne dla mam i kobiet karmiących – kolekcja jesień/zima 2019 Koszule nocne z serii Organic muślin wykonane z naturalnego bawełnianego materiału sprawdzą się dla kobiet spodziewających się dziecka jak i dla tych, które karmią piersią swoje pociechy. Tkanina, z której wykonane są koszule nocne jest delikatna i przewiewna, dzięki czemu dopasuje się do każdego kształtu ciała. Dużym ułatwieniem dla karmiących mam są napy, które ułatwiają zapięcie. Nasze koszule występują w trzech kolorach – szarym (z  nadrukowanym printem), granatowym oraz różowym.

Muślinowe piżamy mix&match Wśród propozycji na nowy sezon znajdziemy również piżamy dla kobiet w dwóch wersjach kolorystycznych oraz z dwoma rodzajami topów. Oczywiście piżamy wykonane są z delikatnego bawełnianego muślinu, który pochłania kilkukrotnie więcej wilgoci od innych materiałów. Nasze piżamy są niesamowicie miękkie w dotyku dla większego komfortu. Do wyboru mamy dwie wersje kolorystyczne spodni – różowy oraz granatowy. Topy są śnieżnobiałe, w wersji z długim rękawem oraz krótkim z wycięciem na plecach w literę V, wysmuklającym plecy.