Bambusowy zawrót głowy

Kilka lat temu, kiedy wprowadzaliśmy do naszej kolekcji produkty z wiskozy bambusowej, nie sądziliśmy, ze tak je pokochacie!

Była to wtedy absolutna nowość i trudno było przewidzieć czy nasi klienci docenią zalety nowej dzianiny zwłaszcza, ze cena była wyższa od produktów z klasycznej bawełny. Niepotrzebnie się przejmowaliśmy. Nieważne czy tworzymy produkty z tkaniny czy z dzianiny bambusowej – wszystkie przyjmujecie z radością.

Czym różni się dzianina od tkaniny, oczywiście sposobem powstawania. Najprościej można powiedzieć, że tkaniny są tkane, natomiast dzianiny – dziane. Te dwie kategorie różnią się metodą splatania nitek. Tkaninę tworzą dwie nitki: osnowa oraz wątek. Z kolei dzianinę produkuje się z przędzy tworzącej oczka. Dzianina jest uciągliwa, tkanina zaś jak wiecie nie.

A jakie nowe produkty znajdziesz w naszej kolekcji bambusowej??

Kolejne nowe druki pojawiły się u nas w sklepie, tym razem przepiękne delikatne kwiaty TENDER pojawiły się na granatowym tle, jednocześnie oczywiście w kolekcji jest dostępny ten sam wzór ale na jasnym tle.

Nowy wzór w łapacze snów to najmodniejszy druk w tym sezonie i nie trzeba dodawać, że idealny do kolekcji bielizny nocnej. Uwielbiamy go.

ZOBACZ CAŁĄ KOLEKCJĘ BAMBUSOWĄ

We wszystkich tych wzorach dostępne w sprzedaży są: szlafroki, kimona, koszule nocne czy piżamki, koszulki do karmienia, sukienki na lato…

ZOBACZ CAŁĄ KOLEKCJĘ BAMBUSOWĄ

Zapraszamy do naszego sklepu.